Новини з 1996 року

Кременчуцька територія соціального дна, або моторошні прогулянки мешканців. ФОТО

Валерія Макряшина 07 серпня 2017 16:02 1671 0

До редакції газети "Програма Плюс" звернулася кременчужанка, обурена тим, що відбувається у нашому парку "Ювілейному", точніше, у лісовій зоні уздовж нього. Своє обурення вона підтвердила фотографіями зі своєї "чудової" прогулянки: 

"Днями гуляли з сім'єю у парку "Ювілейному", що біля МПК, вирішили пройти повз такий собі лісочок до набережної, йшли у напрямку колишнього кафе "Арарат". І ось що ми побачили...

Дуже сумно, що парк "Ювілейний" прибирають, а про засаджену деревами ділянку, котра відділяє його від набережної, - забули. Серветки, пакунки зі сміттям - це треба бути варварами, щоб такого понакидати. Жахіття. А про прибирання цієї території я промовчу. Як мені сказала знайома, там завжди лежить сміття".

 

 

Зайшовши в цей лісок, нас зустрічає купа сміття і битого скла. Вже стає зрозуміло, що основний контингент, який відпочиває тут, - безхатченки.

А те, що коїться біля місцевої набережної, поблизу всім відомої "коси" та річкового вокзалу, де здебільшого кременчужани ловлять рибку, просто лякає.

Один рибалка написав у редакцію про те, що його дуже непокоїть, що поблизу місця, де він ловить рибу з неповнолітнім сином, сплять та живуть безхатченки. Вони там миються, готують їсти. Його шокує те, що цей "притон" існує вже досить довго. Так кажуть місцеві. І це при тому, що поряд, метрів за 50, розташована геологічна пам'ятка природи "Скеля-гранітний реєстр". Це все ж таки центр міста!

Проаналізувавши фото, котрі надіслав чоловік, ми виявили, що нещодавно патрульними там був знайдений безпритульний, котрий вкрав мобільний телефон у кременчужанина.

Ось ці фото. Добре, що "вдома" нікого не було...

 

 

 

Про те, що коїться на бульварі Пушкіна, газета "Програма Плюс" уже повідомляла. Єдине правильне рішення місцевої влади щодо цього - будівництво соціальних пунктів, де людина могла б безкоштовно помитися та переночувати. Але влада вирішує більш складні питання, наприклад, на скільки підвищити собі зарплатню. Є й інший бік медалі: безхатченків, яким немає куди подітися і котрим подобається просто жити в нас на очах і митися в Дніпрі, - буде завжди достатньо.

У нас просто немає вибору, тільки і залишається їм Кременчук забруднювати, а нам - терпіти це й обходити такі території подалі.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 259 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 620 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1360 0