Новини з 1996 року

Кременчуцька «Свобода» розпалася і наказала довго жити? Хто наступний у черзі на зникнення?

Олександр Курилов 25 травня 2018 13:33 773 0

Відомий громадський діяч нашого міста Костянтин Красовський не буде більше керувати міською організацією партії «Свобода», натомість оголошує про свій вихід з її рядів.

Відповідне повідомлення громадський активіст оприлюднив у Фейсбуку, і перше запитання у всіх, хто це побачив, звучить так: що це було?

Тож  телефон самого політичного діяча не відповідає, тобто подробиць він не оприлюднює. Однак за тим, що було раніше, – приймальня «Свободи» була на заводі «Ампер», тож керівникові цього підприємства й телефонуємо.

«Так, він справді числився на підприємстві заступником директора, але це було дуже давно. Де він сьогодні – не скажу, бо не знаю. Щодо мене, то я залишаюся у «Свободі», але виключно як її рядовий представник», - таке пояснення від колишнього губернатора Полтавщини й директора «Ампера» Віктора Бугайчука.

Із цього можна зрозуміти одне – пан Бугайчук платив громадському активісту Красовському зарплату, поки той займався партійними справами.

Нині ж, здається, все змінилося.

Звідси й заява активіста про вихід з політичної партії Олега Тягнибока, яка в Кременчуці особливих перспектив ніколи й не мала. Максимум, чого вдалося досягти, – це прихильності 5-ти відсотків виборців  міста.

Що буде далі – теж сказати досить легко. Й у випадку, якщо колишній керівник кременчуцької «Свободи» залишиться в місті, то він боротиметься, аби залишитися в політичному житті Кременчука, але вже з іншими прапорами.

Тим більше, що в міському житті все ще попереду. Ще рік максимум і піде в безвість не тільки «Свобода».  Бо далі в цьому списку - фіктивна партія «Поруч», яку очолює наш мер Віталій Малецький, та інша така ж з назвою «Рідне місто».

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1296 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1969 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2532 0