Новини з 1996 року

Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат №21 виграла кубок Молодіжно-спортивного об’єднання «Єдність»

Едера Бедьо 08 вересня 2015 14:29 1485 0

У неділю, 6 вересня, на території Кременчуцького колегіуму № 25 відбулися змагання з волейболу, переможці якого отримали кубок Молодіжно-спортивної організації «Єдність», а також корисні призи. Розпочався спортивний поєдинок о 16:00 і тривав близько трьох годин.

Як повідомив один із активістів та організаторів В`ячеслав Гаркавенко, ідея проведення турніру виникла у Дениса Удалова, який, як й інші члени об’єднання  «Єдність», зацікавлений у розвитку спорту в Кременчуці, а також іншої благодійної діяльності.

- Членами нашої організації «Єдність» є люди різного віку, професій, захоплень тощо. Проводячи влітку тренування та організовуючи благодійні акції, ми часто збиралися на території колегіуму № 25 і, окрім своєї безпосередньої діяльності, грали у волейбол. Часто до нас приєднувалися діти й підлітки. Траплялося, що ігри від організації проводилися одночасно і навіть на пляжі. Саме тому з ініціативи Дениса Удалова ми й організували змагання для тих, хто захоплюється волейболом, - зазначив  В`ячеслав Гаркавенко.

Тож змагалися учні віком від 14 років із різних загальноосвітніх закладів Кременчука. Загалом взяли участь п’ять команд по шість чоловік. Судила юнаків та дівчат викладач з волейболу Тетяна Шаляпіна. За перемогу точилася запекла боротьба, яку все ж таки вдалося отримати вихованцям Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату № 21 на чолі з тренером Тетяною Шаляпіною.

Більш детальну інформацію про діяльність об’єднання можна знайти на сторінках соціальних мереж.

Едера Бедьо 

Теги: Культура КременчукаЖиття КременчукаВолейбол

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись