Новини з 1996 року

Кременчуцька служба «104» приєдналася до світового флешмобу й продовжує працювати щодня

Катерина Синьова 26 березня 2020 12:45 217 0

Співробітники ПрАТ «Кременчукгаз» продовжують працювати щодня, так само, як і решта оперативних служб в умовах карантину.

«Ми залишаємося на передовій захисту своїх споживачів. Природний газ надходить у наші домівки так само, як і раніше», - повідомляє пресслужба «Кременчукгаз».

Також зазначають, що розрахуватися за газ чи перевірити стан рахунка можна не виходячи з дому за допомогою Особистого кабінету на офіційному сайті.

Будь-яке питання, що стосується природного газу, можна з’ясувати, звернувшись за телефоном до Центру обслуговування споживачів,  +38 (067) 504-78-16, через Viber або електронною поштою office@kgaz.com.ua або cos.kremgas@gmail.com.

Телефон служби «104» дійсний і цілодобовий.

Як повідомляє пресслужба ПрАТ «Кременчукгаз», співробітники Аварійно-диспетчерської служби навіть приєдналися до своєрідного флешмобу всіх оперативників світу, які поширюють свої фото із закликами дотримуватися карантину. Так само, як медики, рятувальники, поліцейські з різних країн.

Разом з тим 23 березня 2020 року на підприємстві сформовано оперативний штаб ПрАТ «Кременчукгаз». Його очолив голова правління Богдан Оксененко. Штаб відстежує ситуацію в період карантину, а також координує роботу щодо запобігання поширенню вірусної інфекції та надає необхідну інформацію й рекомендації своїм працівникам та споживачам природного газу. Задля збереження здоров’я співробітників впроваджено низку заходів з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 550 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 817 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 879 0