Новини з 1996 року

Кременчуцька райрада проголосувала і за мораторій...

Юлія Билина 27 липня 2016 15:28 529 0

і за підвищення соціальних стандартів, і за перегляд індексації.

Мовчки. Без суперечок. За партійними вказівками згори депутати Кременчуцької райради одноголосно проголосували аж за три звернення.

Мораторій на підвищення цін та тарифів із 1 липня запропонувала райрада прийняти Кабінету Міністрів України. Аргумент - необхідно знизити градус соціальної напруги. Таке звернення ініціювала депутат райради Катерина Шушвал.

Два рішення ініціювала фракція "Батьківщини". Як і в інших населених пунктах, депутати райради звернулися до Прем'єр-міністра України із запитом відносно необхідності підвищення розмірів соціальних стандартів та гарантій.

Другим запитом "Батьківщини" стала пропозиція індексувати доходи населення. Тому що "замороження розмірів соціальних стандартів та гарантій на фоні значних темпів інфляції призводить до зниження купівельної спроможності населення". 

Звернення також адресували нардепу Костянтину Жеваго, аби той ініціював прийняття соціально важливих рішень перед Кабміном та Верховною Радою України. Як відомо, нардеп від Кременчуцького району вкрай рідко з'являється в сесійній залі парламенту.

Теги: 2866

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 480 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 954 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3465 0