Новини з 1996 року

Кременчуцька районна рада може переїхати з Кременчука в Білецьківку

Ксенія Омельченко 23 лютого 2018 17:00 1908 0

На сайті Кременчуцької районної ради з'явився проект рішення про зміну юридичної адреси Кременчуцької районної ради з міста Кременчука до села Білецьківки. Про це повідомляють на своїй сторінці у Фейсбук активісти Кременчуцького антикорупційного центру.

На думку активістів, мешканці Кременчуцького району вже потроху звикають до політичних та адміністративних штормів і ураганів, які останнім часом відбуваються в будівлі районної ради та райдержадміністрації.

Бурхливі сесії, штрафи та провадження на посадових осіб, оголошення депутатами райради недовіри голові РДА пану Безкоровайному і зрештою - розпорядження Президента України про звільнення його з посади.

Та це не кінець. Нещодавно керівництво Кременчуцької райради, за словами активістів, досягло нових висот (хоча не виключено, що це просто пробите нове «дно»).

Мова йде про зміну юридичної адреси Кременчуцької районної ради з міста Кременчука до села Білецьківки Кременчуцького району.

Таке рішення відразу викликало в кременчуцького антикору ряд запитань, а саме:

1) Для кого звільняють приміщення по вул. Соборній, 14/23 в м. Кременчуці?

2) Чи переїжджає в с. Білецьківку Кременчуцького району Кременчуцька районна державна адміністрація (і таким чином звільниться привабливе адміністративне приміщення)?

3) Чи зміниться після переїзду назва районної ради на «Білецьківську районну раду»?

4) Чому не оприлюднені цифри, як саме наповниться районний бюджет з переїздом ради в с. Білецьківку?

Відповідей на ці запитання поки що в активістів немає, та щоб не гаяти часу, кременчуцькі антикорупціонери вже направили до голови Кременчуцької районної ради Андрія Дрофи кілька запитів: про надання копій протоколів засідань постійних депутатських комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики та з питань самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією на предмет перенесення райради в селище Білецьківку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1158 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2157 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2773 0