Новини з 1996 року

Кременчуцька пропозиція. Важкопоранені військові ЗСУ поглянуть в очі російській співачці Юлії Самойловій

Олександр Курилов 13 березня 2017 17:45 770 0

Кременчужани, які в соціальних мережах обговорюють участь у цьогорічному Євробаченні російської співачки з обмеженими можливостями Юлії Самойлової, пропонують свої варіанти ставлення до гості.

З того, що відомо сьогодні, – російська учасниця Євробачення Юлія Самойлова, яка є прикутою до інвалідного візка, серед іншого, проводила свої концерти в окупованому Росією Криму.

Також прізвище Юлії є на сайті "Миротворець",  де фіксуються порушники й адепти русского мира, тобто вона підпадає під пряму заборону в’їзду в Україну.

Звідси і питання: якщо не пустити в Україну явного порушника, яка є людиною з обмеженими можливостями, то як до такого поставляться самі організатори Євробачення і як поставимося всі ми.

Втім, здається, вихід у цій справі є й такий пропонує у соціальних мережах кременчужанка Алла Заможська

І пише вона таке.

«Люди, я Вас люблю. Реально не дивлюся новин по телебаченню.  Вранці дізналася, що якась співачка з Росії в інвалідному візку приїде на Євробачення.

Судячи з висловів, не дуже далека. І всі перейнялися. А що Вас так дивує - що вона співає чи що в кріслі? Ввечері послухаю, що вона співає лише для того, щоб хоч знати, є смисл про це говорити чи ні. А  те, що інвалід, - усе, що проти, матиме смисл лише в країні санкцій проти помідорів...

А нам до того яка різниця? Ну приїде, ну заспіває ... ну поїде. Фіг з нею. І єдина пропозиція - на її виступ БЕЗКОШТОВНО організатори мають надати квитки в перший ряд нашим АТОвцям, яких було важко поранено  на цій війні», - зазначає волонтер, яка дивиться на проблему спокійно.

Про що слід додати - навіть якщо на першому російському каналі використовують  цю ситуацію, то  завжди  можна знайти своє рішення.

До речі, вже в мережі «ВКонтакті» на сторінці самої Юлії Самойлової  можна знайти  попередження, що її й справді використовують.

Але це вже внутрішні справи сусідньої країни, від навали терористів якої наші військові захищають мирне життя українців  на Сході.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись