Новини з 1996 року

Кременчуцька поліція вляпалася у новий скандал. Хабарницько-шахрайський на 70 тисяч

Олександр Курилов 26 червня 2018 18:07 2340 0

Кременчуцький відділ поліції на чолі з її начальником Ботвиною сьогодні є найбільшою загрозою для громадського спокою нашому місті. І такий висновок – не лише з «кротів»-правоохоронців, які зливають корупціонерам усю інформацію, що їх стосується і про що повідомляв чиновникам міськвиконкому наш нардеп Шаповалов.

І мова навіть не тільки про те, що контроль поліції над правопорядком не поширюється далі ніж на дві речі – виписування протоколів бабцям-пенсіонеркам, які торгують овочами в невстановлених місцях, і про обшуки, які наші поліцейські затівають для відвідувачів міськради.

Але все набагато гірше, бо мова йде про кур’єрів, які виманюють у людей похилого віку гроші шахрайством, потім їх переслідування, далі  нібито затримання й знімання 70 тисяч гривень за такі порушення в банку з подальшою амністією затриманим.

Це останній випадок що стався в нашому місті, коли кременчуцькі поліцейські знімали з рахунків підозрюваного в  шахрайстві  70 тисяч гривень (чоловік перед цим одурив на 3 тисячі доларів мешканку міста) й робилося все це разом з підозрюваним, якого наші полісмени привезли з собою в банк.

І відео це є в міських ЗМІ й не тільки в міських. Воно є вже скрізь.

Скандал з кременчуцьким хабарем настільки став великим, що вже начальник обласного управління внутрішніх справ на прізвище Замахін обіцяє покарати винних аж до звільнення з роботи.

Слід додати, що сама подія сталася 13 червня й висновок  з усього один: сьогодні найбільша загроза в нашому місті - це наша нібито реформована поліція, представники якої серед білого дня й не озираючись, бо знають, що все їм зійде з рук, і займаються такими речами.

Фото – з "Кременчуцької газети".

Про сам кременчуцький випадок з 70-ма тисячами гривень уже відомо всій Україні. Так само відомо, що такий випадок, який стався 13 червня, можливий тільки в Кременчуці.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 331 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 359 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 405 0