Новини з 1996 року

Кременчуцька поліція обіцяє шукати вандалів, що пошкодили постер Героя АТО у центрі міста

Юлія Билина 20 грудня 2016 11:43 922 0

Прес-офіцер говорить: значно легше було б затримати порушників по "гарячих слідах" і просить кременчужан телефонувати 102, якщо стали свідком акту вандалізму.

Буквально через кілька хвилин після публікацїі новини про акт вандалізму, що стався минулої ночі в самому центрі міста, по вулиці Соборній, 11, до редакції "Програми Плюс" зателефонувала прес-офіцер поліції.

Анна Волювач, прес-офіцер поліції, пообіцяла, що поліція спробує знайти вандалів, які пошкодили пам'ятний постер на будинку 24-річного розвідника Артема Носенка, що загинув на Донбасі.

Прес-офіцер сказала, що заява про злочин буде зареєстрована за фактом публікації у ЗМІ. На жаль, раніше ніхто з повідомленням про цей акт вандалізму до поліції не звертався.

Прес-офіцер радить кременчужанам, які стали свідками замаху на подібні злочини, руйнування чи пошкодження пам'ятників Героям АТО, "Небесній сотні" або інших цінних історично-архітектурних пам'яток, відразу викликати поліцію. Патрульні в таких випадках зможуть затримати хуліганів прямо по "гарячих" слідах, говорить Анна Волювач.

Як відомо, у центрі Кременчука було пошкоджено пам'ятний постер зі словами вдячності батькам Героя  АТО, 24-річного розвідника Артема Носенка, встановлений у річницю його загибелі волонтерами та бойовими побратимами.

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаЗагиблі Герої

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 134 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 543 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1858 0