Новини з 1996 року

Кременчуцька поліція обіцяє шукати вандалів, що пошкодили постер Героя АТО у центрі міста

Юлія Билина 20 грудня 2016 11:43 989 0

Прес-офіцер говорить: значно легше було б затримати порушників по "гарячих слідах" і просить кременчужан телефонувати 102, якщо стали свідком акту вандалізму.

Буквально через кілька хвилин після публікацїі новини про акт вандалізму, що стався минулої ночі в самому центрі міста, по вулиці Соборній, 11, до редакції "Програми Плюс" зателефонувала прес-офіцер поліції.

Анна Волювач, прес-офіцер поліції, пообіцяла, що поліція спробує знайти вандалів, які пошкодили пам'ятний постер на будинку 24-річного розвідника Артема Носенка, що загинув на Донбасі.

Прес-офіцер сказала, що заява про злочин буде зареєстрована за фактом публікації у ЗМІ. На жаль, раніше ніхто з повідомленням про цей акт вандалізму до поліції не звертався.

Прес-офіцер радить кременчужанам, які стали свідками замаху на подібні злочини, руйнування чи пошкодження пам'ятників Героям АТО, "Небесній сотні" або інших цінних історично-архітектурних пам'яток, відразу викликати поліцію. Патрульні в таких випадках зможуть затримати хуліганів прямо по "гарячих" слідах, говорить Анна Волювач.

Як відомо, у центрі Кременчука було пошкоджено пам'ятний постер зі словами вдячності батькам Героя  АТО, 24-річного розвідника Артема Носенка, встановлений у річницю його загибелі волонтерами та бойовими побратимами.

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаЗагиблі Герої

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1250 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2248 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2864 0