Новини з 1996 року

Кременчуцька поетеса потрапила у фінал Всеукраїнського поетичного конкурсу

Ксенія Омельченко 27 березня 2017 16:02 1023 0

25 березня у Національному музеї Тараса Шевченка назвали імена переможців ІV Всеукраїнського поетичного конкурсу "Гайвороння". Найкращими поетам стали Назар Данчишин (ІІІ місце), Ольга Крамарь (ІІ місце) та Ольга Цапро (І місце). 


Усього цього року в конкурсі брали участь 459 конкурсантів, серед яких четверо - кременчужани. Відомій не тільки в нашому місті поетесі Олесі Міфтаховій вдалося потрапити до 17-ки фіналістів конкурсу. Тож можна сказати, що добірка з п'яти вибраних віршів поетеси потрапила в список кращих цього року. 
Про конкурс

Конкурс був започаткований двома українськими поетами - Богуславом Поляком (лідером гурту "ЛЇС") та Ігорем Астапенком (лауреат всеукраїнських та міжнародних премій) з метою підняти поетичний дух серед молоді, пожвавити літературне життя. І хоча участь безкоштовна й немає обмежень під час оформлення заяви, це аж ніяк не впливає на якість самого конкурсу. Погодьтеся, майже 500 учасників з усієї країни - це дійсно високий рівень!

У журі конкурсу представлені, окрім організаторів, ще 9 вітчизняних поетів, які широко відомі в сучасному літературному колі України. Це і слемер Павло Коробчук, і перформер Михайло Жаржайло, і поет-перекладач Тарас Малкович. У списках значиться навіть співорганізатор літературно-мистецького фестивалю «Гоголівка» Ярослав Гадзінський.

Як повідомляють організатори, в організації заходу брали участь найвідоміші видавництва нашої країни, такі як "Абабагаламага", навіть творчі об'єднання полтавчан та майстрині ручної роботи.

 

 

Теги: Культура КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 924 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1747 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 797 0