Новини з 1996 року

Кременчуцька письменниця Дарина Гнатко представила свою нову книгу. ФОТОрепортаж

Ксенія Омельченко 10 березня 2017 11:52 2717 0

Учора, 9 березня, у відділі абонементу Центральної міської бібліотеки ім. М.Горького відбулася зустріч письменниці Дарини Гнатко зі своїми читачами.

Сюрпризом для усіх присутніх стала презентація не двох, а трьох книжок письменниці. Третьою стала книга "Душа окаянна", яка вийшла у друк зовсім нещодавно. За словами Юлії (справжнє ім'я письменниці), цю книжку вона отримала й сама майже під Новий рік.
Жінка розповіла, що зараз у видавництво надійшла ще одна її книжка, і вже є два рукописи, які поки ще не оприлюднені. На питання, чи вдасться "КСД" видати всі написані романи письменниці за рік, відповіді не було. Юлія розповіла, що її влаштовує робота "КСД", однак була певна затримка у випуску третьої книги. На пропозицію повернути рукопис назад видавництво відмовило. За їхніми словами, затримка була через відсутність попиту в той час на історичні романи.
 


Сама ж письменниця відзначила, що писати оповідання їй не вдається. Завжди є великі ідеї, які неможливо стиснути. На питання, чому всі три книги історичного характеру, Юлія відзначила, що зі шкільних років дуже любить історію.
 


"А щодо освіти, то я не вчилася спеціально на письменника. Мабуть, скоро буде така спеціальність, адже вже є багато курсів та факультетів. У школі так, я писала. І хоч це були невеликі твори, вчителька казала: "Молодець, голова у тебе варить!" - з посмішкою додала літераторка.

Обговорили й сюжети книжок, про те, як виникають назви, чому саме такі обкладинки і, звісно, про ідеї екранізації творів письменниці. 

На завершення зустрічі бажаючі мали можливість придбати книжку письменниці та отримати персональний автограф.

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 252 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 660 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1142 0