Новини з 1996 року

Кременчуцька опозиція вимагає від мера Малецького погоджувати свої дії з жителями. Доля районної лікарні

Олександр Курилов 14 січня 2016 16:20 652 0

Депутати Кременчуцької міської ради від «Опозиційного блоку» оприлюднили свою резолюцію стосовно намірів мера міста Кременчука з переведення лікування хворих з Кременчуцької районної лікарні в центри сімейної медицини. Відповідне звернення «Програма плюс» оприлюднює повністю, без скорочень і без коментарів.

Міському голові Кременчука Віталію Малецькому

Звернення

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» у місті Кременчуці Полтавської області глибоко стурбована подіями, що останнім часом розгортаються навколо медичного обслуговування мешканців окремих мікрорайонів Кременчука на базі Кременчуцької центральної районної лікарні.

Зокрема до офісу партії та до депутатів Кременчуцької міської ради надходять численні звернення громадян, що проживають у мікрорайонах В.Кохнівка та Лашки, які висловлюють своє обурення діями міської влади щодо реорганізації сімейної медицини у зазначених мікрорайонах міста та просять захистити їх від таких рішень міської влади. Для них не зрозуміло, чому влада міста намагається змусити людей перейти на обслуговування до інших медичних закладів.

Ми добре розуміємо обурення мешканців Кременчука, коли їм, чи то за забаганкою міського голови, чи то з інших незрозумілих причин влада, яка повинна дбати про міську громаду, навпаки, створює перешкоди.

Когось обурює незручне розташування і додаткові витрати на транспортні послуги, хтось занепокоєний тим, що їх таким чином змушують змінити сімейних лікарів, які вже давно знають своїх пацієнтів, знайомі з їхніми сім’ями та надають фахову медичну допомогу вже тривалий час. Інших обурює навіть той факт, що подібні рішення міська влада намагається здійснити, навіть не порадившись із громадою.

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» у місті Кременчуці Полтавської області, депутати Кременчуцької міської ради, що входять до складу фракції «Опозиційний блок», вимагають від керівництва міста припинити подібні дії, коли владні рішення, замість того, аби задовольняти потреби міської громади, навпаки, створюють додаткові проблеми та фінансові навантаження.

Ми заявляємо, що будемо твердо стояти на позиціях захисту прав громади міста Кременчука і не дозволимо міському голові або іншим виконавчим органам міської влади порушувати права наших громадян!

Одночасно хочемо нагадати міському голові міста Кременчука, що у вільній демократичній країні не може бути місця для одноосібного чи кулуарного прийняття подібних рішень, особливо коли вони призводять до невдоволення громади. Вважаємо за потрібне перед розглядом подібних питань, що пов’язані з наданням мешканцям міста будь-яких послуг, що гарантовані їм державою, проводити широке обговорення з мешканцями відповідних мікрорайонів. 

У подібних питаннях останнє слово повинно завжди залишатися за нашими громадянами!

Голова Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок»  у місті Кременчуці Полтавської області    М.М. ПОРИЦЬКИЙ

 

«14» січня 2016 року

Теги: Кременчуцька районна лікарня

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1239 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1896 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2399 0