Новини з 1996 року

Кременчуцька міськрада жене наших будівельників на роботу за кордон. Спочатку зменшить їм зарплату

Олександр Курилов 14 березня 2018 12:55 631 0

Депутати Кременчуцької міської ради визначать зарплату будівельникам, якщо ті виконуватимуть замовлення, оплачені з міського бюджету.

Тож наші будівельники, укладаючи плитку на пішохідних доріжках чи ремонтуючи дах у колишньому дитячому садку, що на вулиці Манагарова, можуть розраховувати на максимум своєї зарплати – 7002 гривні за місяць.

Відповідне рішення, що при виконанні багатомільйонних бюджетних контрактів будівельники Кременчука сидітимуть на голодному пайку й більше 7002 гривень на місяць ніколи не отримають, затвердять депутати Кременчуцької міськради на своїй наступній сесії.

Таке депутатське затвердження потрібне «батькам» міста, аби потім цифру оплати праці вже в управлінні капітального будівництва міськвиконкому могли ввести в розрахунок повної вартості того чи іншого багатомільйонного об’єкта.

А далі ж слід сказати ось про що.

Найближчий приклад з цієї справи – це реконструкція колишньої школи №14, що на вулиці Гагаріна, під Центр надання адміністративних послуг.

Сума коштів, яку було виділено для такого, замовник – наша мерія змінювала двічі.

Спочатку мова була про 23 мільйони гривень, але далі сума коштів, виділених на реконструкцію, виросла до більш ніж 30 мільйонів грн.

Чому все стало коштувати дорожче – достатньо відомо.

Мова про вартість самих будівельних матеріалів, які купуються лише в одному приватному підприємстві.

Далі ж можна говорити, чому при такому подорожчанні будівництва ніхто не врахував зарплату будівельників, але підсумок буде такий.

У тій же Полтаві, де будівельні матеріали не такі дорогі (не в тому магазині купують), зарплата будівельників, які виконують бюджетні підряди, офіційно складає 8300 гривень.

У Кременчуці депутати міськради роботу будівельників оцінили в 7002 гривні щомісяця.

І питання тут одне: при різниці у більш ніж тисячу гривень у зарплаті у двох найбільших містах області як багато майстрів будівельної справи залишаться в Кременчуці?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись