Новини з 1996 року

Кременчуцька міська рада рекомендує ПАТ «Кременчукгаз» встановлювати індивідуальні лічильники

Віктор Крук 27 вересня 2016 14:10 850 0

Сьогодні на засіданні Кременчуцької міської ради депутати розглянули питання «Щодо рекомендації ПАТ «Кременчукгаз» про внесення змін та доповнень до інвестиційної програми на виконання Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу».

Проект рішення розробила депутат міської ради Тетяна Сідерка. У ньому надаються рекомендації ПАТ «Кременчукгаз» про внесення змін та доповнень до інвестиційної програми товариства на 2016-2017 роки з подальшим ухваленням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). А саме – замість загальнобудинкових лічильників пропонується встановлювати лічильники газу в кожну окрему квартиру мешканців Кременчука (індивідуальні лічильники).

Міськвиконкому доручається опрацювати механізм співпраці з ПАТ «Кременчукгаз» для виконання Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу».

Рішення підтримали 34 депутати міської ради. Як воно вплине на газового монополіста – незрозуміло. Після голосування міський голова Віталій Малецький зауважив, що вчора два міністри давали з цього приводу абсолютно протилежні коментарі для ЗМІ, що говорить про відсутність єдиного підходу до обліку газу навіть в уряді.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 910 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1344 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1794 0