Новини з 1996 року

Кременчуцька міська рада проситиме уряд скасувати дискримінаційні положення постанови по субсидіях

Віктор Крук 05 серпня 2016 15:20 1113 0

Відповідний проект рішення і текст Звернення депутатів Кременчуцької міської ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо скасування Постанови Кабміну №319 від 27.04.2016 року підготував депутат міської ради Сергій Костромінов (фракція «Радикальної партії Олега Ляшка»). Документи сьогодні були розміщені на веб-порталі Кременчуцької міської ради.

«27 квітня 2016 року була прийнята Постанова Кабінету Міністрів України №319. Відповідно до пункту 12 Положення з травня поточного року встановлено мінімальну ставку для нарахування субсидії для непрацюючих або тим, у кого чиста заробітна плата менша за 1450 гривень, у сумі 2900 гривень за місяць.

Це торкнеться більшої частини населення України. Люди і так перебувають на межі виживання та з острахом чекають нових тарифів на тепло та гарячу воду. Введення цієї Постанови призвело до зменшення нарахування субсидій людям мінімум удвічі, а деяким зовсім відмовлено у нарахуванні субсидій. Внаслідок чого у населення немає можливості оплачувати комунальні тарифи, що призведе до збільшення заборгованості. А у тих, хто все ж таки буде сплачувати за комунальні послуги, - не залишиться коштів на їжу.

Кременчуцька міська рада звертається до Кабінету  Міністрів України, Верховної  Ради   України з вимогою скасувати Постанови Кабінету  Міністрів України № 319 від 27.04.2016 року», - йдеться у зверненні.

Сесія Кременчуцької міської ради, на якій має бути прийняте це звернення, запланована на 30 серпня.

 

Теги: 2949

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 468 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 750 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 928 0