Новини з 1996 року

Кременчуцька міська рада надасть допомогу військовим частинам із зони АТО на 45 тис. грн

Віктор Крук 25 липня 2016 16:45 714 0

Кременчуцька міська рада завтра на сесії має прийняти рішення «Про закупівлю та передачу матеріально-технічних засобів підрозділам, які беруть участь в АТО».

Рішення готувалося за пропозицією робочої групи з питань координації надання матеріально-технічної допомоги підрозділам, які беруть участь в АТО. Звернення про допомогу від військових частин розглядалося на її засіданні 20-го липня.

У рамках виконання міської Програми антитерористичних заходів на 2016 рік міська рада доручила управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення закупити та передати військовій частині польова пошта В4533 лобове скло для військового автобуса вартістю 14,5 тис. грн. та військовій частині пп В2262 матеріально-технічні засоби на орієнтовну суму понад 30 тис. грн. На ці кошти планується придбати броньоване вітрове та два броньованих бокових скла для модернізованої бойової розвідувально-дозорної машини, тент для БРДМ та дві апарелі для закочування міномета у кузов автомобіля. Варто зазначити, що в обох військових частинах, що звернулися по допомогу до міської влади, служать кременчужани.

Як пояснив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому Сергій Киричейко, цього року на Програму антитерористичних заходів було виділено 3,6 млн. грн. Уже використано більше 3 млн. грн. Саме тому при внесенні змін до міського бюджету, за підсумками його виконання у першому півріччі, на ці цілі додатково планується виділити ще 300 тис. грн.

Теги: 2845

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 174 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 465 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1571 0