Новини з 1996 року

Кременчуцька міська рада надала згоду на кредит у 8 млн. євро для купівлі тролейбусів

Віктор Крук 25 жовтня 2016 13:23 746 0

Рішення прийняте після довгих дискусій у сесійному залі та обіцянок з боку представників Європейського банку реконструкції та розвитку.

Питання «Про надання згоди комунальному підприємству «Кременчуцьке тролейбусне управління» на укладання кредитного договору з Європейським банком реконструкції та розвитку під гарантію Кременчуцької міської ради» депутати розглядали на сесії першим через те, що представники банку планували їхати до Києва.

За рішення проголосували абсолютною більшістю. Проти висловилися лише двоє депутатів – Оксана Піддубна та Геннадій Іванян. Ще троє утрималися (Ганна Павленко, Валентина Гордєєва, Микола Порицький) і один – не голосував (Валентина Головко). А 30 депутатів підтримали рішення. Цікаво, що дехто з них ще напередодні висловлювалися категорично проти. Варто зауважити, що наш мер вміє знаходити переконливі слова для депутатів.

Отже, після підписання кредитної угоди Кременчук отримає кредит у 8 млн євро (240 млн грн.), на які накуплять нових тролейбусів, а потім з міського бюджету будуть за них розраховуватися, сплачуючи, окрім тіла кредиту, ще 7% щорічної маржі до 2028 року.

По результатам голосування мер Віталій Малецький подякував усім, хто підтримав це рішення, і пообіцяв за декілька місяців оформити кредитну угоду та отримати дозволи уряду.

"І будемо рухатися далі", - радісно заявив міський голова.

Основні тези виступів депутатів ми оприлюднимо пізніше.
 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 111 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 529 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1846 0