Новини з 1996 року

Кременчуцька лікарня замовила автоцистерну для зберігання кисню, в кабіні якої будуть спати троє

Валерія Макряшина 14 грудня 2020 12:00 991 0

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька" до кінця цього року планує укласти договір на придбання цистерни для транспортування та зберігання рідкого кисню на базі бортового автомобіля, а  дитяча лікарня міста вже купила кріоциліндр.

Про це повідомляється на сайті відкритих закупівель Prozorro.

Так, металева цистерна, як було оголошено минулої п'ятниці на засіданні бюджетної комісії Кременчуцької міськради, коштуватиме лікарні приблизно 2 млн 334 тис. 284 грн. Саме така початкова ціна оприлюднена медзакладом на публічній платформі.

Сам же товар повинен бути поставлений замовнику до кінця 2021 року. Аукціон відбудеться напередодні Нового року. 

 

Читайте також: У Кременчуці – термінове ноу-хау. Місто купить велику спеціальну цистерну для зберігання рідкого кисню

 

Згідно з тендерними умовами, чотириколісна кабіна автоцистерни, в якій зберігатиметься кисень, згідно з тендерними умовами, повинна бути білого кольору й нова — 2020 року випуску, а також відповідати екологічним нормам не нижче рівня "ЄВРО-5 і мати механічну або автоматичну коробку передач. У принципі всі технічні характеристики не такі вже й цікаві багатьом, проте в даній характеристиці є досить оригінальні вимоги. 

Одна з них - це вимога до виробника облаштувати в кабіні три місця зі спальними (!) місцями та кондиціонером. У кабіні також повинен бути пульт дистанційного керування центральним замком та USB-магнітола. Щодо цистерни, то вона має бути двостінна, об'ємом 7.0 куб. м і вміщувати в себе не менше 8 000 кг кисню. І звісно, зважаючи на ціну та "габарити" товару, він буде рік на гарантії. 

Варто зазначити, що кошти на придбання цієї автоцистерни виділяють із тих, які на боротьбу з коронавірусною хворобою COVID-19 дала держава. 

Дитяча лікарня Кременчука так витрачатися не стала й придбала лише кріогенний газифікатор (кріоциліндр) на 210 літрів для зберігання і  транспортування кисню. Договір на придбання товару вартістю 116 тисяч гривень було укладено днями з київською фірмою "Кріо-Мед-Сервіс".

Відповідно до угоди, цей кріогенний сталевий газифікатор DPL450-210 повинен бути доставлений до лікарні з усіма комплектуючими (рукав кріогенний та контейнер для кріоциліндра) до кінця цього року. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1613 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1693 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1609 0