Новини з 1996 року

Кременчуцька дитяча Санта-Барбара з ляпасами і плювком у обличчя. Дівчатка розійшлися не на жарт

Артем Кузьменко 24 березня 2020 15:20 906 0

А за доньку-хуліганку в суді червоніла мати. Хоча, враховуючи те, що суддя не побачив у скоєному складу адмінпорушення, можна вважати, що всі присутні в залі суду просто прийшли послухати сюжет якогось серіалу.

17 березня до Єдиного реєстру судових рішень додали справу про адмінпорушення, яке надіслало Кременчуцьке відділення поліції №1. У протоколі зазначили порушення ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). До суду викликали малолітнію винуватицю, її матір і малолітню постраждалу.

Згідно з протоколом поліції, 7 січня цього року, близько 17:00, у дворі одного з будинків одна неповнолітня дівчинка вчинила хуліганські дії щодо іншої.

Спочатку допитали хуліганку. Вона розказала, що того дня була в компанії зі своїми подружками й зустріла іншу компанію, в якій була дівчинка, з якою допитуваній довелося раніше конфліктувати. Ця дівчинка почала нецензурно лаятися і намагалася вдарити допитувану, але та ухилилася й дала ляпаса у відповідь.

Після цього дівчата змусили потерпілу стати на коліна й допитувана плюнула їй у обличчя.

Згодом пояснила все й потерпіла. Вона взагалі сказала, що ці дівчата відвели її за гаражі і там дали їй по ляпасу дві з них, зокрема й обвинувачувана, а під кінець остання плюнула їй у обличчя.

Мати, яку й викликали до суду за неналежне виконання батьківських обов’язків, свою вину повністю визнала. Вона пояснила, що виховує свою доньку разом із чоловіком. Приділяє їй увесь вільний час, турбується про неї і забезпечує її потреби. Щодо цієї ситуації проводить бесіди, в яких розповідає про необхідність належної поведінки.

А суддя, який розглядав справу, закрив провадження за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 514 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 991 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3501 0