Новини з 1996 року

Кременчуцькі волонтери проти пересувних цирків з електрошокерами (!)

Олександр Курилов 10 грудня 2016 14:17 642 0

Кременчуцькі волонтери – захисники тварин розпочинають кампанію проти перебування у нашому місті цирків, в яких знущаються над тваринами.

Поки що незрозуміло, як усе буде й до чого дійде справа спротиву, але сама кампанія боротьби з цирками, де мучать тварин і застосовують проти них електрошокери, поширюється.

Читайте також: Про Вогника. Фахівці КП «Спецсервіс Кременчук» виходили собаку з відрубаними лапками. ФОТОрепортаж

Сьогодні ж сама ініціативна групи збереться біля «Амстору», аби вирішити, як відповісти тим, хто знущається над тваринами.

Відповідне оголошення з цього приводу розміщено у «Групі захисту тварин Кременчук» і мова в ньому про таке.

"Шановні однодумці!!!

З 9 по 11 грудня, з цієї п'ятниці по неділю, в наше місто приїжджає цирк! Ми не проти цирку, але ми проти цирку, в якому задіяно виступ тварин! Тому що  всі ми знаємо про жорстокі методи дресури, знущання над тваринами за лаштунками цирку заради "красивих" номерів перед глядачами!

У БАГАТЬОХ КРАЇНАХ СВІТУ ЗАБОРОНИЛИ ЦИРК З ТВАРИНАМИ.

Мало хто з тих людей,  які ходять у цирк з тваринами, здогадуються про те, як знущаються над тваринами за лаштунками, як жорстоко б'ють мавпочок головою об підлогу, як кидають собак об стіну, як б'ють слонів залізними палицями до крові з гострим наконечником і використовують електрошокери...

Все це заради "красивих" циркових виступів і, звичайно ж, грошей!

Люди люблять цирк з тваринами, тому що не знають правди!

Для того, щоб глядачів не мучила совість, створюється ілюзія приємної атмосфери, товариства, взаєморозуміння, дружби, "розумного", добровільного артистизму: різними трюками людям навіюється, що тварини - артисти, їм подобається виступати, і вони свідомо виконують номери.

Але насправді виконання неприродних трюків для дикого волелюбного тваринного світ вкрай принизливе, і щоб змусити їх виконувати, потрібно зламати волю за допомогою страху перед покаранням.

Тварин ради "найкрасивіших" трюків  жорстоко б’ють та калічать. Багатьох тварин ще змалечку б'ють, тримають у страху, приниженні і голоді. Тварини гинуть від мук і знущань».

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись