Новини з 1996 року

Кременчуцькі владні афери. Депутат Гордєєва вимагає від мера Малецького не робити бізнес на небіжчиках

Олександр Курилов 29 листопад 2016 12:52 493 0

Депутат Кременчуцької міської ради Валентина Гордєєва вимагає від міського голови Кременчука Віталія Малецького не робити бізнес на сльозах та горі кременчужан.

Відповідний висновок від неї щодо цього – події й те, що міська влада (Малецький та Середа) затіяла навколо міського патологоанатомічного бюро, частина приміщення якого була передана фірмі «Медівайс», де директором – дружина одного з міських чиновників і керівників міської медицини.

Невже вам немає на чому більше робити бізнес, ніж на горі людей, зазначила депутат міськради.

Інше від неї – місцевим бюджетним патологоанатомам, які підпорядковуються Полтаві, міський голова Малецький має виділити приміщення, а не відбирати його.

Сам мер називає все це ініціацією, «…бо є певні конкуренті змагання», -  зазначив міський голова Кременчука,  який не став уточнювати прізвища дружин чиновників, яким Перша міська лікарня здає в оренду приміщення міського моргу. А саме через це цей заклад роблять "комунальним",  але підпорядкованим місту й для отримання прибутку.

Інше, про що міський голова додав, – такі послуги (міського моргу – слід розуміти) мають бути платними. Скільки слід буде платити за те, аби рідні могли забрати з міського моргу небіжчика та його поховати, – ще не оголошувалося.

Про що слід додати – запит депутата Гордєєвої депутатська більшість не підтримала. Яким буде продовження, а мова йде вже про биття в усі дзвони, які тільки можливі, аби зупинити кременчуцький бізнес на небіжчиках, депутат міськради Валентина Гордєєва ще не уточнювала.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись