Новини з 1996 року

Кременчуцькі ветерани-афганці підтримали будівництво Собору в центрі Кременчука і ось чому

Олександр Курилов 19 липня 2018 10:05 803 0

Собору Української православної  церкви Київського патріархату в центрі Кременчука, на площі Перемоги, а питання про надання дозволу на його будівництво депутати  Кременчуцької міськради розглянуть на черговій сесії, – таки бути.

Причина – підтримка громадськістю міста такого рішення й оприлюднений заклик – пояснювати противникам будівництва про необхідність появи Собору саме сьогодні.

Це відомий громадський активіст Іван Пісня оприлюднив своє звернення в соціальних мережах з цього приводу й повідомляє він таке.

«Кременчуцька спілка ветеранів війни в Афганістані звернулася до міського голови, щоб підтримати будівництво Храму на його історичному місці. Наше звернення підтримала велика кількість ветеранських організацій АТО, миротворців, волонтерів та інших громадських діячів…

Можливо, Храм має стати об’єднуючим мотивом для майбутнього об’єднання та духовного відродження української нації під лоном Української православної церкви КП.

Чому саме на площі? Та тому що він там уже був і місце це намолене, а більш прозаїчне - погодження нового місця, опитування чи інше - відкине будівництво на декілька років. Ми й так спізнилися з будівництвом на декілька десятиліть, а останні чотири роки саме життя кричить про відродження храму та духовної спадщини», - так пояснює причину звернення ветеранів війни в Афганістані до мера Малецького громадський активіст.

Інше, на чому він наголошує, – противникам будівництва Собору потрібно пояснювати, в чому саме вони неправі, й звертатися до авторитетного Дмитра Яроша в цьому питанні – не варто.

«Я не чув особливих протестів у владі й тому вважаю залучення таких сил та авторитетів як Дмитро Ярош для тиску на депутатів міськради недоречним. Ну подумайте самі, Кременчук - це наш дім і ми самі повинні розібратися, де, що і коли в ньому будувати. В яку ситуацію ми його поставимо? Він повинен нас розвести - хто правий, а хто ні», - зазначає у своєму зверненні кременчужанин Іван Пісня.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись