Новини з 1996 року

Кременчуцькі ВДВ-шники спільно з волонтерами допомогли бійцям ЗСУ-кременчужанам. ФОТО

kurilov 10 серпня 2015 13:35 634 0

Відомі волонтери Кременчуцькогого «Майдану» й представники Радикальної  партії Олега Ляшка у нашому місті Сергій Корнацький та Сергій Прокопець  цими днями побували на Сході. В Донецьку область обидва відвозили допомогу, надану колишніми десантниками з нашого міста.

Ця поїздка – позапланова й неочікувана, розповідають волонтери, які самі здивувалися від того, як їм надали допомогу для військових.

«Самих ВДВ-шників зустріли на святі ВДВ, вони були на природі і запросили нас до себе. Разом відпочивали. Запитали нас – коли будемо їхати на Схід наступного разу. Відповіли – їдемо хоч зараз. Тож хлопці і сказали нам – збирайтесь. Продукти і все інше у мікроавтобус за годину завантажимо», - розповідає про свій діалог з колишніми десантниками волонтер Сергій Корнацький.

«Колишні десантники купили військовим барана, чотири ящики стегенець по 15 кілограмів кожен, два ящики копченої ковбаси, дві великих сітки картоплі. Дві сітки цибулі, дві моркви, хлібозавод у Крюкові дав чотири мішки хліба. Його директор, колишній афганець, сказав нам: беріть, бо я знаю, що таке війна.

Також купили бритви – сто штук, сто пар шкарпеток, десять зубних паст, електричний чайник, а Малецький Віталій, віце-мер,  купив пральний порошок, мило та мийні засоби. Ще довантажували авто в Успенці», - говорить співрозмовник.

Саму допомогу кременчужани відвозили під Донецьк і там головна проблема нині – питна вода.

«З того, що бачили, – наші хлопці на Сході поставили кінопроектор і показують дітям мультфільми. Щовечора показують у цьому селі, аби не лякалися наших і не думали, що військові їдять дітей. А тепер з дітьми також приходять дорослі», - такі нині, за словами волонтера, справи у наших військових.

 

 

О. Курилов

Фото: Сергій Корнацький та Сергій Прокопець

Теги: Підтримка оборониАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись