Новини з 1996 року

Кременчуцькі вагони-трансформери вчора відправились у перший рейс. ФОТОрепортаж

Андрій Михайленко 18 січня 2017 13:29 1045 0

Як уже повідомляла "Програма Плюс", учора у свій перший рейс відправився поїзд 149/749 Київ-Івано-Франківськ, сформований з нових пасажирських вагонів виробництва КВБЗ, які можуть трансформуватися з сидячих у купейні.

 

 
Сучасний рухомий склад презентував голова правління "Укрзалізниці" Войцех Балчун. А КВБЗ продовжує працювати над виконанням замовлення "Укрзалізниці" на поставку 21 пасажирського вагона.

За інформацією вагонзаводу, у цій партії передбачено виготовлення 13 вагонів моделі 61-779 з меблями, що трансформуються. На сьогодні шість з тринадцяти передані замовнику.

 

 

Читайте також: Гройсман пообіцяв у Кременчуці держзамовлення на 9 тис. вантажних вагонів. Обіцянка прилюдна

"Усі технічні характеристики вагонів відповідають сучасним держстандартам і вимогам до якості та безпеки використання пасажирського рухомого складу. Кількість пасажирських спальних місць - 40, місць для сидіння - 60. Одне купе відведено для відпочинку провідників. Термін експлуатації 30 років", - зазначають у прес-службі КВБЗ.

Під час презентації вагонів голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун привітав першого пасажира поїзда Київ-Івано-Франківськ та вручив Віктору сувенір на згадку про подорож.

В «Укрзалізниці» відзначають, що вибір маршруту для формування поїзда в Івано-Франківськ викликаний тим, що це один з найдинамічніших маршрутів, на якому сформувався стабільний попит на перевезення.

Це потужний туристичний маршрут. У складі поїзда - 8 пасажирських вагонів і вагон-автомобілевоз. Завдяки цьому поїзду збільшилася кількість поїздів прямого сполучення між Києвом і Івано-Франківськом - це вже 3 пара (поряд з №43 і №143), а також курсують зараз 2 пари транзитних цілорічних. У пікові періоди призначаються до 5 додаткових.

 

 

 

 

 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 304 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 620 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 765 0