Новини з 1996 року

Кременчуцькі відділи "Центру пробації" просять у мерії 190 тисяч на меблі та оргтехніку

Альбіна Козлова 07 лютого 2019 14:30 290 1

На черговій сесії міської ради розглядатиметься проект рішення "Про затвердження Програми підтримки органів з питань пробації Автозаводського та Крюківського районів м. Кременчука на 2019 рік". 

У законодавчій базі вказано, що органи пробації - це органи виконання покарань, які забезпечують реалізацію державної політики у сфері виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, пробації та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

У Кременчуці такими органами є Автозаводський та Крюківський районні відділи філії Державної установи «Центр пробації».

За Програмою планується виділити 100 тисяч гривень для оновлення складу оргтехніки, оскільки в пояснювальніій записці вказується, що наявна техніка вкрай застаріла, потребує постійного ремонту й не відповідає тому обсягу навантажень, який необхідно виконувати в повсякденній роботі.

Крім того, на 30 тисяч планується закупити папір та канцелярське приладдя, 45 тисяч потрібно, щоб оновити меблі та сейфи, й 15 - на мультимедійне обладнання, необхідне для проведення виховної роботи із засудженими до покарань, що не пов`язані з позбавленням волі. 

Загалом районне керівництво відділів філії Державної установи «Центр пробації» просить виділити 190 тисяч гривень з місцевого бюджету. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дима 07.02.2019 23:09

Я за таку ТЛЮ зовім за все життя і не чув. 30 000 гривень на папір - ЦЕ СКІЛЬКО СРАТИ ТРЕБА. А жерти - к чаю і до чаю . А може блін й з медом. Вони не репнуть... Та ще одразу в двох районах... ОЦЕ ТЛЯ.

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 58 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 200 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 144 0