Новини з 1996 року

Кременчуцькі ціни: черешня стабільно - 40 грн., полуниця і смородина - по 25 грн. ФОТОРЕПОРТАЖ

Едера Бедьо 14 червня 2016 14:03 1185 0

Цього літа черешню по праву можна назвати "царицею ягід", бо ціни на неї не лише найвищі, а й найстабільніші. Дізнатися про вартість натуральних вітамінів та нинішню ситуацію з ягодами у цілому сьогодні на ринок та до супермаркетів завітали кореспонденти "Програми Плюс". 

Першою літньою ягодою прийнято вважати полуницю. Її кременчужани цього сезону спробували вже давно, тож незабаром, що підтверджують і торговці, полуниці вже не буде. Тому варто скористатися моментом і наїстися її аж до наступного літа. Утім вартість полуниці, напевно, не кожному дозволить не лише добре насититися нею, а й зварити варення. Так, у середньому невелику полуницю можна придбати за 25 грн. Найдрібніша ж коштує 23 грн., а найкрупніша "королівська" - 35 грн. за кілограм.

 

 

Що ж стосується черешні, то здебільшого за кілограм торговці просять 40 грн., хоча траплялася ціна й 45 грн. Утім можна знайти й за 37 грн., й за 35 грн. Щоправда, вона дещо може бути прим`ята чи "з учорашнього дня". Найдешевшу білу черешню вдалося знайти за 10 грн. за кілограм, але ящик з ягодами стояв на землі, на нього мало хто звертав увагу, і така черешня взагалі не має привабливого виду (і користі, вочевидь, також - Авт.).  

 

 

Окрім полуниці та черешні, на ринку вже можна знайти смородину, абрикоси та шовковицю, яких поки що не так багато, однак ціни більш лояльні, ніж у випадку з черешнею. Чорна та червона смородина обійдеться у 25 грн. за 1л банку. Така ж вартість у світло-жовтих, а подекуди ще зеленкуватих абрикосів. Шовковиця ж, між іншим, серед інших натуральних вітамінів виявилася найбюджетнішою - 15 грн. за 1л банку. 

 

 

У супермаркетах можна знайти полуницю та черешню приблизно за такими ж цінами, як і на ринку. Єдина відмінність, що в супермаркетах ягоди будуть уже запакованими, зваженими та оціненими. Слід додати, що, напевно, за такої цьогорічної ситуації цін на ягоди було б вигідніше придбати вітаміни в пігулках. Однак, як зазначають лікарі, натуральні вітаміни зміцнюють імунітет та насичують усіма необхідними для організму людини речовинами значно швидше, аніж будь-які пігулки. До того ж свіжу та чисту ягоду з`їсти набагато приємніше, ніж навіть кольорову штучну вітамінку. 

До речі, в інших містах Полтавської області ціни на ягоди дещо відрізняються від кременчуцьких. У Лубнах 1 кг полуниці можна придбати за 20 грн., а от черешня навпаки ще дорожча. Тамтешні торговці просять за неї аж 50 грн. Утім, у Миргороді вартість полуниці не вища ніж 20 грн., а от 1 кг черешні можна з легкістю придбати за 35 грн. 

 

 

Теги: Життя КременчукаСпоживчі ціни

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 127 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 566 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1039 0