Новини з 1996 року

Кременчуцькі студенти зможуть поїхати за програмою обміну до США. Що для цього треба

Олексій Ващук 21 січня 2021 12:40 140 0

Державний департамент США запросив студентів українських ВНЗ на навчання до США за програмою обміну. Поїхати зможуть лише студенти 1-2 курсів, які навчаються виключно на денній формі.

Про це повідомляється на сайті osvita.ua.

Студенти будь-якого вищого навчального закладу зможутть взяти участь у конкурсі за програмою обміну з компонентом «STEM та підприємництво» (UUAESE). Він має на меті покращити академічні знання та навички учасників у галузях STEM, а це різноманітні природничі науки, інженерія та технології, а також математичні науки. Але кожен студент навчатиметься у своїй фаховій галузі.

Для участі в конкурсі необхідно мати високий рівень навчальної успішності, лідерські якості, а також вельми високий рівень знання англійської мови, якого б повністю вистачало для життя та навчання у США. Крім того, кожен претендент має бути повнолітнім та мати можливість навчатися за кордоном із січня наступного року. Всі учасники зобов’язані відповідати всім необхідним вимогам для отримання візи програми обміну (J-1) для в’їзду до США.

Фіналісти ж міжнародної програми Global UGRAD навчатимуться взагалі за будь-якими спеціальностями, які оберуть.

Весь конкурс повністю оплачується, включно з перельотами туди й назад та проживанням у американських студентських гуртожитках. Анкету на участь у конкурсі можна подати до 28 лютого поточного року.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1303 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1667 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2014 0