Новини з 1996 року

Кременчуцькі студенти можуть долучитися до конкурсу стартапів Microsoft

Валерія Макряшина 18 січня 2020 11:00 499 0

Компанія Microsoft запустила щорічний міжнародний конкурс «The next AI Guardians», в межах якого обере п’ять найкращих ідей від учасників з 28 країн, зокрема і з України.

Учасниками можуть стати команди студентів, які запропонують рішення локальної або глобальної проблеми освітянської галузі на основі технології штучного інтелекту.

Подати заявку на участь можна до 25 січня.


«The next AI Guardians» – щорічний міжнародний конкурс від компанії Microsoft, мета якого - дати можливість молодому поколінню розкрити потенціал і застосувати з користю можливості штучного інтелекту.

Завдання конкурсу – впровадити творчі рішення студентів, дослідників і викладачів у сферу освіти на базі технології штучного інтелекту.

Організатори конкурсу вважають, що освіта є одним із найбільш важливих елементів у житті кожної людини. Тому вони запрошують всіх охочих прийняти виклик Microsoft для пошуку методів, де за допомогою штучного інтелекту можна було б визначити і вирішити в процесі навчання будь-яку локальну або глобальну проблему освіти в навчальних закладах.

Що треба для участі?

Зберіть вашу кращу команду, що складається як мінімум з 4-х студентів і одного наукового співробітника.

Для участі треба зареєструвати команду і завантажити відеоролик, тривалістю до трьох хвилин з описом вирішення проблеми освітянської галузі на основі технології штучного інтелекту.

Заявки приймаються до 25 січня. Далі учасники з найбільш перспективними ідеями перейдуть на наступний етап, де підготують демоверсію проєкту і презентують її журі через програму Teams.

П’ятірка кращих команд представить рішення експертам на фінальному гала-шоу – «The Shark Tank of The next AI Guardians» 27-29 травня в Будапешті.

Фіналісти також відвідають триденні інтенсивні курси від провідних експертів галузі та отримають останні версії пристроїв Surface Pro від Microsoft.

На сторінці реєстрації можна знайти всю необхідну інформацію про конкурс, дізнатися про критерії відбору та про ресурси, якими зможуть скористатися учасники.

Докладніша інформація буде опублікована на офіційній сторінці у Facebook: Microsoft AI Bootcamps і Instagram: Microsoft_AI_Bootcamps.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 527 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1271 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 956 0