Кременчуцькі спортсмени Ленур Теміров та Максим Лю завоювали медалі на Кубку України

Людмила Скачко 23 грудня 2019 15:15 351 0

Нещодавно в Запоріжжі кременчужани взяли участь у всеукраїнських змаганнях із греко-римської боротьби і вибороли "золото" й "бронзу".

Ленур Теміров та Максим Лю змагалися в одній ваговій категорії — до 63 кг. Ленур у першому поєдинку переміг місцевого спортсмена Мирослава Солов’яна. Далі кременчужанин впорався з Василем Симоненком із Київщини та Святославом Гончаровим із Дніпра. У фіналі Ленур Теміров переміг запорожця Олексія Масика.

Максим Лю вибив із турніру Івана Черкаса з Київщини, Арсена Сандуленка з Полтавщини і вийшов у півфінал, де поступився вищезгаданому Олексію Масику. Далі Максим у "бронзовому фіналі" переміг дніпрянина Сергія Гаркушу.