Новини з 1996 року

Кременчуцькі спортсмени-чемпіони будуть отримувати стипендію Президента України

Людмила Скачко 13 листопад 2019 17:45 237 0

Сьогодні, 13 жовтня, на сайті президента України з’явився указ, у якому йдеться про те, що видатні та молоді й перспективні спортсмени України з олімпійських видів спорту та їх тренери будуть отримувати стипендії Президента України

Стипендії призначали з метою стимулювання успішних виступів на міжнародній спортивній арені, визнання вагомого внеску в забезпечення розвитку олімпійського спорту.

У другому положенні документа йдеться про те, що отримувати грошові виплати будуть спортсмени, які входять до складу збірних команд України, які зайняли в поточному році перше – третє місця на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу, перше – третє місця на чемпіонатах Європи, перше – третє місця на чемпіонатах світу або Європи серед молоді (або в найближчій до дорослих віковій групі) та їх тренери, а також спортсмени, які зайняли перше – третє місця на Юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах світу або Європи серед юніорів (юніорок), в олімпійських номерах програми з додержанням умов проведення змагань на Олімпійських іграх.

Також варто зауважити, що спортсмену або тренеру може бути призначено не більш як одну стипендію. Виплата стипендій Президента України буде проводитися щомісяця за місцем основної роботи чи за місцем проживання стипендіата.

Але в разі зниження спортивного результату на чемпіонаті світу чи Європи виплата раніше призначеної стипендії Президента України припиняється.

Серед відомих кременчужан також є спортсмени, які будуть отримувати цю стипендію. Це легкоатлетка Ольга Ляхова, боксер Віктор Вихрист, дзюдоїстка Єлизавета Каланіна та Сергій Ємельянов, чемпіон з параканое.

Розміри виплат зазначені в прожиткових мінімумах:

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 307 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 673 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 530 0