Новини з 1996 року

Кременчуцькі шляховики випаровують воду гарячим асфальтом. Вул. Горького сьогодні

Олександр Курилов 16 жовтня 2017 15:56 661 0

У Кременчуці сьогодні у всіх комунальників вихідний день, а в КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» - день робочий. І настільки він робочий, що працівники підприємства ледь встигають закидати ями з водою новим гарячим асфальтом, аби потім втрамбувати все котком, повідомляють читачі «Програми плюс».

Сьогоднішній випадок саме з цього ряду – триває ремонт вулиці Горького, на відрізку від вул. Сумської до вул. Троїцької,  з укладанням асфальту на вже підготовлену ділянку.

Уже підготовлену – це коли по дорозі пройшлися фрезою, аби спиляти старий асфальт, і тепер у нові ями, які повні води, дорожники  кидають асфальт новий.

«Думали, що робитимуть лише ту частину вулиці, де хоч немає води. А насправді воду витискають асфальтом і все так парує красиво. Зрозуміло, що це випаровуються наші податки з бюджету.

Але коли наші комунальники все-таки почнуть щось робити на совість, а не халтурити, як завжди?» - таке запитання редакції ставлять наші читачі й зрозуміло, що запитання це переадресовується нашому меру.

Можливо, Віталій Малецький знає відповідь.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 133 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3842 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 191 0