Новини з 1996 року

Кременчуцькі школярі відправили на схід повну вантажівку гуманітарної допомоги . ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 10 лютого 2016 13:05 2048 0

Сьогодні кременчужани разом з волонтерами із Глобиного відправили на Схід повну вантажівку гуманітарної допомоги на передові позиції під Маріуполь. Збирали допомогу діти Кременчуцької гімназії №5, школярі Глобиного та інші небайдужі. Загалом назбирали стільки, що все і не вмістилося у вантажівку.

Серед того, що поїхало на фронт, це теплі речі, форма, термобілизна, фрукти, овочі, консервація та інші продукти харчування. Також діти намалювали малюнки та валентинки. Діти своїми силами завантажували великий кузов автомобіля, яким усе відвезуть на Схід. Особливим вантажем став дизельний електрогенератор.

 

 

Ініціював цю благодійну акцію кременчуцький волонтер і учасник АТО Олег Штефан, який служив у добровольчому батальйоні "Донбас". Як ми вже повідомляли раніше, Олег має позивний Омарок і брав участь у бойових діях. Улітку 2014 року Омарок разом з іншими військовими побратимами потрапив у полон. Наразі Олег займається волонтерською діяльністю і їздить на передові пропозиції.

До сьогоднішнього заходу  долучилися його бойові побратими, побратим, разом з яким вони були у полоні.

Також долучилися і глобинські волонтери, які допомагали хлопцям, коли вони знаходилися в Іловайську і у підвалі СБУ Донецька. Після передачі гуманітарної допомоги для школярів у актовій залі виступив жіночий популярний гурт "Лісапетний батальйон".

Підтримало учасників АТО і підприємство “Кременчукм’ясо”, працівники, якого зібрали продукти харчування, цигарки та інше. Саме ж підприємство надало свою продукці, а головне - надали транспорт і водіїв, які все це повезли на фронт.

Хедлайнерами сьогоднішнього заходу стали український гурт “Лісапетний батальйон”, які також поїдуть на фронт і співатимуть там для захисників.  

Фоторепортаж оновлюється...

Передача від "Кременчукм'ясо"

 

Фото: Андрій Рубан

 

Теги: Підтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2895 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3368 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3815 0