Новини з 1996 року

Кременчуцькі школярі отримуватимуть стипендію Президента України

Іона Харченко 26 листопад 2019 10:30 398 0

Відповідно до Наказу Міністерства освіти та науки України «Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2018/2019 навчального року» п’ятеро учнів закладів загальної середньої освіти Кременчука отримуватимуть стипендію Президента України.

Це – Каріна Ожерельєва, учениця 11 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, за І місце в олімпіаді з української мови та літератури (10 клас); Марко Гордеман, учень 9 класу Кременчуцького ліцею №30 «Олімп» імені Н.М. Шевченко, за І місце олімпіади з хімії (8 клас); Олександр Соколов, учень 8 класу Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь», за І місце олімпіади з хімії (8 клас); Олександр Згінник, учень 11 класу Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь», за І місце олімпіади з хімії (10 клас); Маргарита Лапшова, переможниця Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту МАН, секція «Хімія», учениця Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь», нині студентка Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Цього року також отримуватимуть стипендію Президента України учні Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка «Політ», призери ХХХІ Міжнародної олімпіади з інформатики ІОІ-2019, що відбулася 4-11 серпня 2019 року в Баку (Азербайджан), Софія Мельник (срібна медаль) та Андрій Куц (срібна медаль).

За видатні успіхи в навчанні відзначені й переможець Всеукраїнської олімпіади з інформатики, учень 9 класу ліцею «Політ» Олег Навер та призер Всеукраїнської олімпіади з інформатики, який посів ІІ місце, учень 10 класу ліцею «Політ» Артем Фомюк. Хлопці також є призерами Європейської юніорської олімпіади з інформатики, що проходила 23-29 серпня 2019 року в Мариборі (Словенія).

Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України» учениця 10 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка «Політ» Єлизавета Микитенко отримуватиме стипендію Кабінету Міністрів України за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури. Учениця 11 класу ліцею «Політ» Діана Ожерельєва також стала лауреаткою стипендії Полтавської обласної ради імені Героя України Ігоря Сердюка у 2019 році.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1744 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1824 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1742 0