Новини з 1996 року

Кременчуцькі школи відмовляться від «благодійних» внесків. Але… Керівник міськвно Москалик

Олександр Курилов 02 березня 2016 10:33 1061 0

Директори загальноосвітніх шкіл Кременчука готові відмовитися від «благодійних внесків», які сплачують батьки учнів, однак для такого навчальним закладам слід виділити приблизно 15 мільйонів гривень.

Відповідну точку зору «Програмі плюс» оприлюднив керівник міського управління освіти Геннадій Москалик.

«Мова йде про вчорашнє засідання депутатської комісії міськради й теми – відмова від батьківських внесків. Загальна точка зору керівників навчальних закладів – відмовитися від такого можна, але школам будуть потрібні додаткові кошти. Приблизно 15 мільйонів гривень. Також є інший варіант. Школи можуть відмовитися від збору коштів на купівлю мийних засобів і через це розмір благодійних внесків буде зменшено. Однак і в цьому випадку потрібна допомога з міського бюджету», - зазначив Геннадій Москалик.

Інше щодо його слів – заклади міської освіти оприлюднять витрати благодійних внесків за минулий рік і це станеться досить швидко.

Про що слід додати – тема благодійних внесків у Кременчуці також актуальна й для дошкільних закладів. Однак як бути в цьому випадку, поки що депутати міськради своєї резолюції не оприлюднювали.

 

Теги: Благодійні внески

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 287 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 396 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 523 0