Новини з 1996 року

Кременчуцькі школи перераховують тисячі гривень юридичній компанії місцевого депутата

Ксенія Омельченко 06 січня 2018 09:15 2368 0

Подробиці надання юридичної допомоги кременчуцьким школам і паркам висвітлили учасники громадської організації "Кременчуцький антикорупційний центр".

Цього разу активістів зацікавили навчальні заклади Кременчука, а також парки КЗКіВ «Міський сад» і КЗКіВ «Парк Крюківський», які з вересня по грудень 2017 року уклали договори про надання юридичних послуг. Таку інформацію активісти знайшли в Єдиному веб-порталі використання публічних коштів «E-data».

Зазначені цивільно-правові угоди були підписані з однією фізичною особою-підприємцем - Безус Мариною В’ячеславівною.

Крім заняття підприємницькою діяльністю одноособово, вказаний адвокат є одним із засновників та працює у ТОВ «Юртрансервіс» (код ЄДРПОУ - 34958149), де, між іншим, засновником та керівником також значиться депутат Кременчуцької міської ради Плескун Олександр Володимирович (згідно з даними системи YouControl).
 

Фото Кремінь.Антикор.
Фото Кремінь.Антикор.
 

Так, починаючи з вересня та до кінця 2017 року, ФОП Безус М.В. обслуговувала усі шкільні навчальні заклади міста, починаючи із загальноосвітньої школи № 1 та закінчуючи 31-ою школою.

З кожним закладом було укладено окремий договір, предметом якого було надання юридичних та консультаційних послуг.

Вартість кожної угоди – 5000 грн. (винятком є школа № 8 – 7500 грн та школа № 17 – 7500 грн.).
 

Фото Кремінь.Антикор.
Фото Кремінь.Антикор.
 

Заради справедливості треба зазначити, що сума кожного договору збігається з фактично отриманими коштами, що підтверджується опублікованими на порталі платіжними дорученнями.

Особливо зацікавила активістів одноголосна згода директорів 28 навчальних закладів міста, які серед усіх юристів Кременчука (а їх чимало), обрали одну й ту саму особу, яка, за дивною випадковістю, працює з міським депутатом. 

Питання в активістів "Кремінь. Антикору" викликала й доцільність укладення таких договорів, адже існує Департамент освіти виконкому зі своїми спеціалістами, а однією з функцій департаменту, згідно з відповідним Положенням (п. 3.2.), є організація нормативно-правового забезпечення загальної середньої освіти в місті.

Свій посильний внесок у роботу ФОП Безус М.В. з вересня по грудень зробили й парки КЗКіВ «Міський сад» (4 платіжні доручення по 6250 грн.) і КЗКіВ «Парк Крюківський» (5 платіжних доручень по 5000 грн). 
 

Фото Кремінь.Антикор.


Причина систематичного надання юридичної допомоги вказаним закладам – відкрите питання. 

Підраховуючи усі зазначені вище платежі з бюджету міста, Марина Безус протягом вересня-грудня 2017 року отримала за свої послуги 195 000 грн. (з них 145 000 грн.– за загальноосвітні навчальні заклади та по 25 000 грн. – з Міського саду й Крюківського парку).

До речі, напередодні Нового року активісти "Кремінь.Антикору" оприлюднили інформацію про закупівлю дорослих саджанців сакури для Міського саду. Дев'ять дерев обійшлися місту в 150 тисяч гривень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись