Новини з 1996 року

Кременчуцькі родини можуть взяти участь у фотоконкурсі та отримати подарунки

Катерина Синьова 05 липня 2020 11:20 398 0

Восьмого липня в Україні відзначатимуть День сім’ї.

Його святкують в країні, починаючи з 2012 року. І з метою привернення уваги громадськості до проблем української родини, виявлення та підтримки активних родин, пропагування сімейних цінностей Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області оголошує фотоконкурс «Моя родина – моя фортеця».

Як зазначають, від даного проекту очікують популяризації та укріплення традиційних сімейних цінностей, адже зростання авторитету сім’ї у суспільстві, зміцнення сімейних цінностей та родинних зв’язків є важливим пріоритетом державної політики.

Взяти участь у конкурсі може будь-яка родина. Для цього необхідно завантажити до 8 липня 16:30 цікаве, креативне або просто улюблене сімейне фото, на якому зображена Ваша родина або її сімейні традиції, в коментарях під оголошенням про конкурс на Facebook-сторінці або в Instagram (@pllegalaid19) з коротким, не більше 100 слів, описом Вашої родини та Ваших сімейних традицій.

Голосувати за фото, яке найбільше сподобалось, може кожен охочий. Переможе в конкурсі світлина, що набере найбільшу кількість голосів.

Підсумки голосування підбиватимуть 8 липня, о 17:00. Переможець отримає заохочувальний подарунок від Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1203 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2202 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2818 0