Новини з 1996 року

Кременчуцькі «реформи». Міський голова Малецький хірургічно відріже претензії Дмитра Леошка.

Олександр Курилов 14 квітня 2017 16:56 415 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький знайшов спосіб, як йому остаточно позбутися колишнього керівника комунального підприємства «Спецкомбінат ритуальних послуг», якого ним було обманним шляхом звільнено і який намагається через суд поновитися на робочому місці.

Зміст відкриття – мер Кременчука застосує проти свого ворога такий же варіант, як це було у випадку об’єднань лікарень №3 та №4, аби не допустити повернення через суд колишнього головного лікаря Вадима Українця.

Однак у цьому випадку все буде з точністю до навпаки.

Тож якщо у боротьбі з медиком міський голова дві абсолютно різні лікарні об’єднує, у випадку з директорами шкіл, які не подобаються, міняється юридичний статус шкіл, то Дмитро Леошко (колишній директор КП «СКРП») заслуговує більшого.

Заради цього чоловіка підприємство, яким він керував,  навмисно поділять на дві частини.

Про те, що раніше в Кременчуці було одне комунальне підприємство, яке опікувалося кладовищами й похованнями, а тепер їх буде два, через що повертатися опальному керівнику буде нікуди, говориться в проекті рішення чергової сесії міськради.

Її депутати проведуть 11 травня, після своїх пасхальних  канікул, відпочивши від громадських справ.

За тим, що зазначено у рішенні, «…Так, з метою підвищення якості послуг ритуальної служби, що надаються населенню, упорядкування роботи комунального підприємства пропонується реорганізувати КП СКРП шляхом його поділу.

Одне підприємство буде утримувати в належному стані та  охороняти  місця  поховання, залишиться балансоутримувачем кладовищ, у нього також залишиться право постійного користування земельними ділянками, призначеними для розміщення кладовищ, інвентар для прибирання кладовищ та будівля по вул. Свіштовській (де буде нове місцезнаходження юридичної особи), а інше буде виконувати функції Ритуальної служби м. Кременчука (надання ритуальних послуг)."

Про що слід додати, а проект рішення знаходиться на сайті міськради у відкритому доступі, репортера зацікавила офіційна причина такого рішення.

З того, що пояснюється, – мова в цьому випадку про підвищення якості.

У чому саме її планується підвищити і як – офіційний автор депутатського рішення, керівник УЖКГ міста Іван Москалик не пояснює. Що буде наступним у таких кременчуцьких "реформах", зміст яких - взяти й поділити, у Кременчуцькій міській раді на таке запитання не відповідають.   

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись