Новини з 1996 року

Кременчуцькі правоохоронці "накрили" ще 9 незаконних гральних закладів. ФОТО

Валерія Макряшина 15 листопад 2017 09:09 345 0

Правоохоронцями Кременчуцького відділу поліції, патрульними поліцейськими спільно з працівниками Управління захисту економіки в Полтавській області під процесуальним керівництвом Кременчуцької місцевої прокуратури в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України, припинено діяльність 9 гральних закладів, які діяли в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» під виглядом інтернет-клубів.

 

 

«Правоохоронці вилучили понад 60 гральних апаратів, сервери, картки гравців та учасників розіграшів, чорнові записи щодо обліку гравців та грошові кошти, отримані від присутніх у холах гравців. Дозвільних документів на діяльність даних гральних холів представниками закладу надано поліцейським не було. Комп’ютерне обладнання слідчими поліції в подальшому буде направлено на експертне дослідження», - повідомив Віталій Ботвина, керівник кременчуцької поліції.

 

 

Санкція статті за порушення вимог закону передбачає штраф від 170 тисяч до 680 тисяч гривень.

Про факти функціонування незаконних гральних закладів правоохоронці рекомендують повідомляти в Управління захисту економіки Полтавщини (вул. Соборності, 38 (0532)56-15-90), до територіальних органів поліції або на лінію 102 чи на електронну адресу поліції Кременчука: zvern35@pl.npu.gov.ua.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись