Новини з 1996 року

Кременчуцькі поліцейські визначилися з рейтингом ям на дорогах. Про вул. Пугачова, міст, Ярмаркову

Олександр Курилов 25 березня 2017 11:40 336 0

Патрульна поліція Кременчука  разом з комунальниками та представниками громадськості переписали найбільші ями на шляхах нашого міста, тобто провели комісійне обстеження вулично-шляхової мережі.

У результаті поліцейські написали доповідну у виконком та оштрафували двох його представників. Кого саме – керівника УЖКГ виконкому Івана Москалика чи особисто мера міста Віталія Малецького, які відповідають за стан наших вулиць, – не повідомляється.

«Після закінчення зимового періоду на дорожньому покритті інтенсивно проходять процеси його руйнування, утворення ямковості, просадок та деформацій. Така ситуація характерна насамперед для вулиць із високою інтенсивністю руху транспорту. Значна ямковість утворилася на проїжджих частинах вулиць: В. Пугачова, Ярмарковій, Академіка Герасимовича, Манагарова, Флотській, Житлобудівній та Леонова, а також на шляхопроводі в районі Пивзаводу та мостовому переході через річку Дніпро», - зазначено у спеціальному повідомленні поліції, яке оприлюднено у соціальних мережах.

Інше, на чому наполягають правоохоронці,  - «для забезпечення безпеки руху транспорту на дорогах, які найбільш вражені ямковістю, а саме на вулицях Академіка Герасимовича, Манагарова та Леонова необхідно позначити знаками 1.12 «Вибоїна» та обмежити на них швидкість руху знаками 3.29 «Обмеження максимальної швидкості 40 км/год»...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись