Новини з 1996 року

Кременчуцькі поліцейські брали хабарі від ув’язнених, які перебувають на окупованих територіях Сходу?

Олександр Курилов 17 жовтня 2018 16:18 898 0

Фахівці міського відділу поліції Кременчука, в якому одна половина правоохоронців веде боротьбу з шахраями та крадіями, а інша половина відпускає за хабарі впійманих зловмисників, отримає медалі.

Медалі їм буде надано організаторами злочинної шахрайської схеми, за якою в Кременчуці видурювали кошти в людей похилого віку під приводом повідомлень, що їхній син скоїв ДТП й збив людину.

Це в Кременчуцькому відділі поліції завершили розслідування останнього такого випадку, коли шахраї обманом примушували людей віддавати їм кошти.

І зміст цього – спеціальний кур’єр під цим приводом (син скоїв ДТП, але гроші допоможуть проблему вирішити) забрав у двох місцевих пенсіонерів 10 тисяч доларів США.

Люди самі віддали гроші зловмисникам, але спочатку вони поговорили по телефону, розповівши старим, що їхній син потрапив у «біду».

Це вже далі ми знаємо, що ці тридцять тисяч гривень у «кур’єра» забрали наші слідчі з міської поліції, що на вулиці 29 Вересня, а зловмисника з напутніми словами й побажаннями правоохоронці відпустили.

Однак сьогодні стало відомо, на кого працював збирач коштів з пенсіонерів, якого за 30 тисяч хабара було відпущено на всі чотири сторони.

Як повідомляють у міському управлінні поліції, нині відомо, що організатори шахрайської схеми, які телефонували людям у Кременчук і видурювали гроші за порятунок «сина», сидять у Луганській колонії. Саме звідти й телефонували до людей похилого віку.

У Кременчуці ж цю справу – отримував кошти - вів спеціальний кур’єр, якого й було відпущено за хабар.

Притягти ж до відповідальності організаторів та виконавців – ніяк. Луганськ, звідки телефонують у Кременчук, - окуповано, а спеціальний чоловік, якого відпустили на свободу за гроші, – зник у невідомому напрямку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись