Кременчуцькі письменники презентували збірку "Калинові самоцвіти".ФОТО

Сьогодні у відділі мистецтв ЦМБ ім.Горького відбулася презентація збірки "Калинові самоцвіти", куди увійшли вірші членів кременчуцького клубу "Цвіт калини" та Кременчуцької спілки письменників "Славутич". Це перша така книжка із творчими доробками сучасних письменників міста, і вона засвідчила 10-річчя існування клубу, який відзначив свій ювілей у 2013 році.
На заході цитували рядки визнаних геніїв слова, зокрема Ліни Костенко: "Поезія - це завжди неповторність. Якийсь безсмертний дотик до душі". Далі присутніх ознайомили з історією клубу.
- Наша спільнота була заснована у 2003 році як філія літературного клубу "Діалог" (м.Комсомольськ), - розповіла ведуча.
Згодом згадали першого керівника клубу поета Сергія Петренка, якого вшанували хвилиною мовчання. Після цього один із членів клубу Борис Бабилуа зіграв на фортепіано, заспівав та зачитав вірш цього письменника.
Решта презентації минула у літературних читаннях тих авторів, чиї вірші надруковані у збірці.
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись