Новини з 1996 року

Кременчуцькі перевезення. Маршрут №2-В чиновники роздерибанять через землю

Олександр Курилов 14 липня 2016 10:41 744 0

Чиновники міськвиконкому, які планують на «конкурсі» 3 серпня відібрати у перевізників з підприємства «Автокрона» маршрут № 2-В, яким перевозять мешканців Крюкова, й передати його керівникові ТОВ «АТП 15307» Юрію Кирєєву, роблять це не з меркантильних міркувань.

Натомість мова йде про обмін: злощасний маршрут міняють на земельну ділянку, яку орендуватимуть. Ця земельна ділянка потрібна для розширення КТУ й це головна причина змін.

Це пояснення чиновників міськвиконкому Кременчука щодо намірів загнобити одних перевізників і розширити бізнес для інших, оприлюднене «Програмі плюс» фахівцями.

За тим, що відомо, на «конкурсі» міськвиконкому, який заплановано провести 3-го серпня, серед усіх рішень планується ввести дві зміни. За першою – маршрут №2-В відбирається у попередніх власників і передається в один пакет з маршрутом №28, де перевезення організовує місцевий бізнесмен Юрій Кирєєв.

Така зміна, в першу чергу, торкнеться самих водіїв, яким доведеться відтепер платити ніде не врахованою готівкою більше коштів за путівку. Різниця тут – з кожного з них, хто не стане безробітним після змін, стягуватимуть додатково по сто гривень щодня.

Однак причина цієї «реформи» - банальна. В цьому випадку підприємство «Автокрона» викидають з маршруту в обмін на приватну земельну ділянку, розташовану біля тролейбусного управління і яка належить майбутньому переможцю «конкурсу» ТОВ «КАТП 15307». В подальшому міськвиконком планує взяти цю ділянку в оренду.

Щодо інших змін, то мова про підприємство «Ямщик» з його трьома маршрутами - №15-Б, №18 та №30, які вже поділено, але нові господарі, якщо такі будуть, – не оприлюднюються.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1789 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1871 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1784 0