Новини з 1996 року

Кременчуцькі перевізники й учасники АТО. Чиновників закликають не провокувати військових ЗСУ

Олександр Курилов 15 серпня 2017 14:48 339 0

«Я зайшов у маршрутне таксі №17, дістав посвідчення. Водій узяв у мене посвідчення учасника бойових дій і почав мені погрожувати: ти нікуди не доїдеш».

«Сів у маршрутку №15-Б, але далі заходить бабуся і їй водій відмовляє у пільговому проїзді…»

У міськвиконкомі сьогодні розбиралися зі скаргами учасників АТО, які розповідали про перевезення військових ЗСУ, які в нашому місті регулярно перетворюються на скандальні.

Пояснення з цього приводу від перевізників – усіх учасників АТО возять безкоштовно без обмежень. Щодо нинішнього випадку, то пояснення водія маршрутки №17 – він такого не робив.

Інше, оприлюднене від військових, – вони можуть знайти спільну мову з тим же Гриценком, секретарем міськради.

Натомість порада від них же вже в бік керівника відділу транспорту - заклик Руслана Івашини – не робити провокацій у бік військових-учасників АТО.

Заклик у цій справі від секретаря міськради Юрія Гриценка – бути толерантним і в незрозумілих випадках телефонувати у відділ транспорту.

«У людей, в учасників бойових дій усе це просто наболіле питання й ми постійно очікуємо неприємностей» - це теж заяви учасників АТО.

Інше, про що розповіли, – водіїв маршрутних таксі, які відмовляють учасникам АТО в пільговому перевезенні, – просто звільняють.

Що в підсумку – так це дві настанови. За першою – нагадали, що водії маршрутних таксі не можуть брати в руки посвідчення учасника АТО й законом інше не передбачене.

А щодо іншого випадку, то все завершилося вибаченнями. Однак вибачення стосуються маршруту №17. Щодо перевезень на маршруті 15-Б, то це ще попереду.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись