Новини з 1996 року

Кременчуцькі пенсіонери почали отримувати збільшені пенсії

Іона Харченко 16 липня 2019 12:45 412 0

За інформацією начальника відділу обслуговування громадян Крюківського району в Кременчуці (сервісний центр) Романа Ареп’єва, з 1 липня органи Пенсійного фонду України провели перерахунки пенсій у зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Тож мінімальна пенсія збільшилась із 1497 гривень до 1564 гривень.

Перераховано мінімальний та максимальний розмір пенсії, а також складові пенсійної виплати (надбавки, підвищення тощо), які визначаються, виходячи із розміру прожиткового мінімуму.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №543 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» проведено перерахунки пенсій:

– особам з інвалідністю внаслідок війни: мінімальний розмір пенсійної виплати збільшено для осіб з інвалідністю І групи з 285% до 650%, ІІ групи – з 255% до 525%, ІІІ групи – з 225% до 360% прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян;

– особам, які мають необхідний страховий стаж  (чоловіки – 35,  жінки – 30 років) та  отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та розмір пенсійної виплати яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсії (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною) не досягає 2000 гривень. Таким особам встановлена доплата до пенсії в сумі, що не вистачає до 2000 гривень;

– військовослужбовцям, у тому числі військовозобов’язаним, призваним на військові збори, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї під час проходження військової служби (військових зборів) і внаслідок цього стали особами з інвалідністю. Таким особам перерахунок пенсії проведено, виходячи з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2019 року.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 552 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 444 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 499 0