Новини з 1996 року

Кременчуцькі патрульні не помітили труп, поки оглядали автомобіль. Знайшли пізніше, на узбіччі дороги

Артем Кузьменко 01 травня 2020 12:00 2472 0

У понеділок, 27 квітня, в Крюківському районному суді розглянули справу стосовно жінки, якій інкримінують порушення ч. 1 ст. 115 ККУ (умисне вбивство). Відповідний вирок опублікували на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно даним слідства, 28 січня 2019 року приблизно о 22:00 на території садової ділянки між жінкою та її колишнім чоловіком виник конфлікт, після якого чоловік покинув цю ділянку та рушив у напрямку до Кременчука.

Але пані вирішила, що їй ще є що сказати, тому наздогнала чоловіка і продовжила словесну перепалку. В ході сварки останній обіцяв, що повідомить поліцію про протиправні дії стосовно нього і її позбавлять батьківських прав, тож вона не зможе опікуватися їхньою спільною донькою.

Після цих слів жінка, вочевидь, озвіріла і остаточно втратила контроль. Вона підняла з землі палицю і почала бити свого колишнього чоловіка, від чого він впав на землю та втратив свідомість. В результаті побоїв він згодом помер.

Убивця, щоб приховати злочин, разом зі співмешканцем, від якого в неї також є донька, вивезли тіло загиблого до перехрестя вул. Ярмаркова та вул. Флотська в Кременчуці, тобто майже за місто, де викинули його на узбіччі дороги і засипали снігом.

 

Версія обвинуваченої

Обвинувачена в залі суду своєї вини не визнала. Сказала, що взагалі не причетна до скоєного. Також жінка стверджувала, що конфліктували саме її коханець і колишній чоловік, нібито останній вкрав гроші в доньки від першого шлюбу. Саме коханець бив потерпілого і потім кудись повіз. А наступного дня сказав, куди саме — на залізничний вокзал, де придбав квиток туди, де живе його сестра, розвернувся й поїхав додому.

 

Версія коханця (співмешканця)

У справі коханець жінки виступає як свідок. Він розповів, що довго живе з обвинуваченою і в них народилася донька. Раніше жінка привела свого колишнього чоловіка до них додому і сказала, що тепер вони живуть втрьох. Теперішній партнер був проти такого рішення, але жінка просто не послухала.

Він розповів і про її характер — агресивна, не раз билася з різними людьми, навіть сусідами. Також чоловік зазначив, що жінка часто лупцювала потерпілого.

У день вбивства він їздив по своїх справах, а коли приїхав додому — заснув. Його розбудила обвинувачена і сказала, що потрібно їхати. Також вона показала, що зробила з колишнім чоловіком — він уже лежав обличчям у снігу, але дихав. Тоді вони посадили ще живого чоловіка в автомобіль і повезли за межі міста.

Автомобіль трохи згодом зупинили патрульні і вказали, що номерний знак погано видно. Потерпілий, якого посадили на задньому сидінні, вже майже не дихав. Правоохоронці обмежилися лише перевіркою знаку.

Потім у баку закінчилося пальне і довелося заправлятися. Водій вийшов, а жінка один на один залишилася з колишнім чоловіком. Коли водій повернувся, він побачив, що потерпілий уже не дихає. Тоді автомобіль поїхав до вул. Флотської, де на узбіччі дороги залишили тіло без ознак життя і поїхали додому.

Жінка била і свого коханця, тому він боявся повідомляти поліції про подію.

 

Сестра потерпілого і знайома обвинуваченої також прийшли до судової зали

Сестра загиблого також прийшла до суду. Вона розповіла, як її брат скаржився, що живе в будинку з монстром — колишньою дружиною, яка його б’є та тримає за раба.

Ще одна жінка, яка прийшла до суду, сказала, що знає обвинувачену. В них стосунки не склалися, адже підсудна часто вела себе негарно по відношенню до інших. Також жінка сказала, що знає, як обвинувачена змушувала свого колишнього чоловіка жебракувати.

 

Рішення суду

Колегія суддів вирішила визнати жінку винуватою у вчиненні правопорушення за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) та призначити покарання у вигляді позбавлення волі на дев’ять з половиною років.

Оскільки жінка вже більше року знаходиться під вартою, а саме з 12 лютого 2019 року, то й термін відбування покарання почали рахувати з того дня.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1618 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1697 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1613 0