Кременчуцькі паралімпійці привезли сім медалей Кубка України з легкої атлетики

Ксенія Омельченко 02 липня 2018 09:20 261 0

Із  27 по 30 червня на міському стадіоні м. Бахмут Донецької області відбувся Кубок України з легкої атлетики  серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Кременчуцькі легкоатлети  успішно виступили на цих змаганнях та вибороли 5 золотих та 2  срібні медалей.

Так володаркою Кубка України з бігу на дистанціях 100 та 200  м стала МСУМК Наталія Кобзар (жінки, змагальний клас Т-37). Зауважимо, що її технічні результати дали можливість включити спортсменку до заявки на чемпіонат Європи з легкої атлетики серед паралімпійців, який відбудеться наприкінці серпня в Німеччині.

Серед чоловіків з важкими наслідками ДЦП дві золоті медалі в бігу на 100 та 400 метрів завоював МСУ Владислав Косюк, крім того, в нього срібна медаль у бігу на 200 м.

У штовханні ядра серед чоловіків у наших земляків 2 медалі: змагальний клас F-12 - золота у МСУМК Андрія Голівця,  змагальний клас F-20 – срібна медаль у КМСУ Олександра Ярового.

Додамо також, що наші хлопці продовжать боротьбу за путівки на чемпіонат Європи з 9 по 12 липня на чемпіонаті України з легкої атлетики серед паралімпійців.