Новини з 1996 року

Кременчуцькі підприємства займаються шахрайством при прийомі на роботу. Обіцяних зарплат – не виплачують

Олександр Курилов 10 липня 2017 13:09 650 0

Кременчуцькі підприємства не дотримуються своїх обіцянок, зокрема, виплати заробітної плати в розмірі 6 тисяч гривень при прийомі на роботу  тим же електриком. Максимум, на що можна розраховувати, – це 4 тисячі гривень й то цей показник стосується людей відносно молодого віку.

Це один з читачів «Програми плюс», мешканець нашого міста-пенсіонер, якому ще не виповнилося 60 років, але який отримує пенсію, спробував влаштуватися за одним з оприлюднених промисловими підприємствами  оголошень, за якими наших жителів запрошують на роботу.

«Маю вищу освіту, фах – енергетик. Узяв документи й пішов влаштовуватися. На ПАТ «Кредмаш» мені натомість розповіли, що на роботу візьмуть, але виключно електриком на заробітну плату 3600 гривень.

Далі – спробував влаштуватися на ПАТ «АвтоКрАЗ» у відділ енергетика, де пообіцяли зарплату - 4 тисячі гривень. Але маю сказати, що як тільки у відділах кадрів отримують відповідь, що я на пенсії, хоч і мені до 60 років ще далеко, то відразу починаються відмови й це при вищій освіті», - зазначає мешканець міста.

Інше від нього – він прочитав на сайті «Програми плюс», що ось є підприємства, де не можуть знайти собі робітників, але насправді робітники на таких підприємствах – не потрібні. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 330 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 694 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 543 0