Новини з 1996 року

Кременчуцькі підприємства відзвітували за три квартали 2018 року. Тонуть в конкуренції, але живуть

Олександр Курилов 10 жовтня 2018 12:10 716 0

У 2018 році Кременчук збереже за собою звання «Центр промисловості Полтавщини». Такий висновок - з оприлюднених нашими заводами та фабриками результатів  роботи за 9 місяців цього року.

За тим, що повідомляється, – щонайменше шість кременчуцьких підприємств вийдуть за висновками роботи у 2018 в місцеві рекордсмени з нарощування обсягів виробництва.

І на першому місці буде ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод», де з початку року виготовили 18,5 тисяч тонн готових вагонних рам та балок для вагонобудівних заводів України, або збільшили обсяги виробництва на 92 відсотки.

Аби таке підвищення відбулося, на ПАТ «КСЗ»  запровадили нові підходи у вирішенні кадрової проблеми. Для такого робітників на підприємство возять власним транспортом як з Горішніх Плавнів, так і зі Світловодська Кіровоградської області.

Наступним у лідерах кременчуцької промисловості є Крюківський вагонобудівний завод, де обсяги виробництва вантажних вагонів збільшено на 85 відсотків. І таких з початку року виготовлено вже 2614 штук.

Далі ж, як відомо, на ПАТ «КВБЗ» будуть випускати  не стільки вагони вантажні та пасажирські, як тепловози «Дженерал електрик», і тепер на підприємстві шукають фахівців, як розуміються на системі керування тепловозами, його електрообладнанні та розбираються в американських дизель-генераторах.

Ще в передовиках - ПАТ «Кредмаш», на якому повністю вдалося закрити  низку кадрових  питань, повідомляє  про зростання виробництва на 9,5% при виготовлених за 9 місяців цього року 46-и асфальтозмішувальних установках.

І тут же – два кременчуцьких кар’єри: "Кварц" та Малокохнівський, де забезпечують щебенем ремонти доріг в Україні.

Також у переліку міських лідерів – Кременчуцький завод технічного вуглецю з його 16,4% збільшення виробництва за 9 місяців

Натомість у справі економічного розвитку міста є й протилежні результати.

Поки не виходить з новими замовленнями в адміністрації Кременчуцького колісного заводу, де показують падіння обсягів виробництва на 33,6 відсотка.

Таку ж кризу переживають сьогодні на ПАТ «Кремтекс», де звітують про зменшення виробництва швейних виробів на 11,8%.

І тут же – Кременчуцький молокозавод з мінусом у 3,7 відсотка та Кременчуцький хлібокомбінат з 20-відсотковим зменшенням, що відбувається  через агресивну й неагресивну політику конкурентів на ринку продажу продуктів харчування.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 232 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 601 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1340 0