Новини з 1996 року

Кременчуцькі підприємства серед лідерів на Полтавщині - "успішно" нарощують борги по зарплаті

Марина Баніт 15 травня 2017 14:12 598 0

Статисти Полтавської області повідомляють про «успіхи» Кременчука. Підприємства Полтавщини мають заборгованість перед працівниками, а наше місто лишається серед тих, у якому борги ростуть.

Упродовж січня–лютого 2017р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилася на 5,5%, або на 1,5 млн грн., і на 1 березня становила 25,7 млн грн. (1,4% фонду оплати праці, нарахованого за лютий 2017р.) по Полтавщині.

Заборгованість перед працівниками економічно активних підприємств упродовж січня–лютого 2017р. зменшилася на 14,2%, або на 1,5 млн .грн., і на 1 березня становила 8,8 млн грн.

Серед видів економічної діяльності сума невиплаченої заробітної плати зменшилася у промисловості, будівництві, повністю погашена – у сфері інформації та телекомунікацій, збільшилася – в освіті, сільському, лісовому та рибному господарстві, виникла – у транспорті, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності.

Зменшення суми боргу перед працівниками економічно активних підприємств спостерігалося у містах Гадячі, Миргороді, Полтаві та Миргородському, Зіньківському, Кобеляцькому, Машівському, Лохвицькому, Лубенському районах. Борг перед працівниками підприємств збільшився у містах Кременчуці, Горішніх Плавнях та Полтавському, Шишацькому районах.

Кількість працівників економічно активних підприємств, яким вчасно не виплачено заробітну плату, на 1 березня 2017р. становила 1,3 тис. осіб. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 6547 грн., що на 12,3% більше від розміру середньої заробітної плати одного штатного працівника, нарахованої за лютий 2017 р.

Читайте також: Хоч у Київ тікай, або в льотчики! Там добре де нас нема, або Про середні заробітні плати у Кременчуці

 

Теги: Гроші Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3773 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 154 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 365 0