Новини з 1996 року

КРЕМЕНЧУЦЬКІ ОПАЛЮВАЛЬНІ СТРАЖДАННЯ. БУДИНКИ З ТЕПЛОМ, КВАРТИРИ – НІ. Наш опалювальний сезон

Олександр Курилов 15 жовтня 2015 12:01 1347 1

Кременчуцькі приватні комунальники завершили підключення будинків до тепла у відповідності до чотириденного графіка. Тепер, у відповідності до того ж графіка, розпочинається підключення під’їздів та спуск повітря з батарей опалення по стояках.

Ще – управляюча компанія «Житлорембудсервіс» терміново шукає нові вентилі на труби замість вкрадених у 20 будинках, без чого у багатоповерхівках опалювальний сезон розпочати неможливо.

Це сьогодні нарада керівників комунальних підприємств Кременчука з оприлюдненням підсумків початку опалювального сезону в місті, яку провів заступник міського голови Сергій Ярош.

Головний висновок – будинків у місті у статистиці вже знову стало 1112, а тепло є вже у 1014-и з них.

Де тепла немає – так це в першу чергу там, де вкрали крани у підвалах й у будинках, що у віддаленому кварталі на Молодіжному.

Ще тепла немає в багатоповерхівках ОСББ (не всіх, лише в 34-х зі ста), але це для Кременчука є традицією.

Інше серед підсумків – традиційні скарги кременчужан на відсутність тепла у власних квартирах. Рекорд таких звернень – від мешканців центральної частини міста.

Нарікань по телефону нарахували 274 за вчорашній день, але тут у комунальників є виправдання.

Зміст останнього – головне вони вже всі зробили й тепло в будинок подали. А чому його ще немає і які причини холоду в оселі – на це все з’ясування буде витрачено ще тиждень, якщо не всі десять днів.

Головний же підсумок підключення – тепло у трубах уже є. Там, де його немає, слід чекати сантехніків, які прийдуть дивитися, що саме сталося й чому люди мерзнуть.

 

Теги: опалювальний сезон у Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

_Linel_ 15.10.2015 12:39

Ось мені цікаво, що вони "шукали" по вулиці Московскьий? Поки не зателефонували до міськвиконкому (15-63) опалення не було включене, а після тривожного дзвоника, через годину стало тепло